Šortky nejsou pro všechny!

Není divu, že šortky nosíme, jakmile teploty vyšplhají přes dvacet pět stupňů. Jsou pohodlné, dobře se dají kombinovat k různým módním stylům a dovolí ukázat krásné křivky ženského tělo. Je pravdou, že úplně krátké kalhoty nesluší každému, a tak je potřeba dobře vybírat délku! Ostatně, stejně jako u sukní. Ne každá z nás si může dovolit nosit krátké minisukně.
Většinou se nosí toto oblečení prakticky celé léto, nejčastěji z džínoviny. Je moderní vyrábět je ze starých džínsů tím, že se právě nohavice odstřihnou. Za tímto účelem je potřeba vybrat ty, které vám pěkně sedí a dělají vám pěkný zadeček nebo naopak jsou dostatečně široké, aby způsobily takový ten efekt, kdy zadek není vidět, ale z volnějších například ohrnutých nohaviček vám koukají jen hezké štíhlé nohy.
šortky a tílko.jpg
Pro většinu žen je však nejvhodnější variantou ustřihnout takové džíny asi v půlce stehen a podle potřeby si je ohrnout a zapošít v délce, které jim sedí. Málo kdo si může dovolit nosit úplně krátké kalhoty jen pod zadeček. Samozřejmě je úplně nejlepší, pokud nejste kreativní, zajít do obchodu, kde si vyzkoušíte různé délky těchto kalhot a uvidíte, které vám sedí nejlépe, ať už střihem, délkou, zdobením či materiálem.
kudrnaté vlasy.jpg
Možná právě teď uvažujete o tom, že vlastně vy osobně řešíte, jak na vás kalhoty či krátké sukně vypadají, ale znáte a potkáváte spoustu žen, kterým, jak se zdá, je toto jedno. Ano, je to tak. Velká řádka žen si s délkou kalhot, sukní či šatů vůbec hlavu neláme. Většinou se pak tyto stávají terčem mnohých pohledů na ulicích a v kancelářích či ve škole, nejde však o pohledy obdivné, nýbrž o pohledy na široké zdůrazněné pozadí, celulitidu, strie či prosvítající kalhotky.
Na co si tedy dát pozor při výběru?
·         Délka
·         Střih
·         Materiál
·         Příležitost, ke které je oblékáme
·         Vzory
·         Zdobení
·         Děrování
·         Barva
džínové šortky.jpg
V každém případě je jisté, že na štíhlých ženách vypadají krátké kalhoty lépe než na ženách macatých. V momentě, kdy si vezme dlouhonohá hubená žena kraťasy, otáčejí se s pohledem na její nohy i jiné ženy, pokud si však vezme malá a macatá žena kraťasy, zdůrazní tím jen a pouze právě svoje neduhy.