SEO články aneb kvalita musí vítězit nad kvantitou

Základem je, aby SEO články byly napsány zajímavě nejen pro cílovou skupinu, ale aby upoutaly pozornost širšího publika. Jsou výjimky, kdy to není možné, ale to se týká velmi specializovaných a odborných textů.
 
Text by měl být především dobře čitelný a strukturovaný, tj. použít různé formátování, odrážky, podnadpisy apod. Nejdůležitější pasáže či slova možno tučně zvýraznit. V prvním odstavci by mělo být hlavní klíčové spojení, na které je článek směřován. Důležitá je i výzva k nějaké akci.
slova kolem sea.png
 
Jak napsat správně text?
 
·         psaní článku ve Wordu, jenž dává svým obsahem smysl,
·         nadpis by měl obsahovat klíčové slovo,
·         nadpis by neměl být příliš dlouhý, aby nepůsobil více coby věta či souvětí,
·         otázkou bývá délka textu, optimální je okolo 200 znaků,
·         především se musí jednat o zcela originální text,
·         text by měl mít nejméně dva odstavce,
·         nutné pamatovat na tři externí odkazy v článku.
dvakrát seo.jpg
 
Problematika klíčových slov
 
Je zapotřebí vědět, která klíčová slova jsou pro web vhodná a zejména do jaké míry použitelná. V tomto směru se je vhodné využít služeb profesionálů, kteří vědí, jak psát SEO články a váš web se bude pyšnit nejlepšími texty.
 
Věřte, že záležitost s klíčovými slovy není až tak jednoduchá, jak se může zdát. Proč se trápit a ztrácet čas, když to jde vyřešit snadno a jednoduše. Přeci jen odborníci vědí své a zajisté i použijí svá know-how. Výsledkem bude, že zaujmete nejen cílovou skupinu, ale získáte i nové zákazníky či klientelu.
 
Závěrem
 
Pokud se přeci jen rozhodnete napsat si text sami, je důležité pamatovat, že nic se nemá přehánět. To platí jak o výše uvedených klíčových slovech, ale stejně tak použití různých frází, časté opakování slov apod.
 
Pozor na překlepy. Vždy si důkladně po sobě článek několikrát přečtěte. Jedná se o velmi častý problém, který nepůsobí zrovna na čtenáře nejlépe.