S novými trendy je krásná každá žena


Letošní plavkovou módu si zamilujete. Starosti a obavy, kam schovat povislé bříško, popřípadě poporodní strie a jiné nedostatky, které nám nedají spát jsou pryč.


Že je z čeho vybírat už jste dávno věděli barevné vzory, neoprénový materiál, kombinace vrchních a spodních dílů, ale že jednodílné plavky už nejsou fópa? Ale naopak in.


dvoudílné plavky a mušle.jpg 

Jednodílné nesmí chybět v šatníku


Každá z nás by měla mít ve skříni či šatníku alespoň jedny celkové plavky, které jsou aktuální dané módě. Můžete vybírat ze širokého výběru střihů, materiálu, ale to nejdůležitější je, že zakryjí spoustu vašich nedokonalostí. Při výběru je nutné zohlednit Váš typ postavy, protože střih je důležitý.


blondýna v bikinách.jpg 

Tankiny pro každou z nás


Tyto plavky na oko působí jako jednodílné, ale jsou dvoudílné. Vrchní část plavek je tvořena z dlouhého topu. Spodní část je tvořena z klasických kalhotek. U tankin je výhoda, že pokud se budete chtít opalovat někdy na zahradě můžete si je klidně vyhrnout a máte z nich opět klasické dvoudílné. Jejich největší výhodou je zvýraznění poprsí. Vhodné jsou zejména k moři, při opalování pouze vyhrnete a při procházce po pláži opět stáhnete. Široká škála výběru vzorů a bonus navíc? Spodní díl můžete kombinovat barevně, jak se Vám zlíbí.


Při koupi tankin si dejte pozor ať si nekoupíte pouze jeden díl, některé se totiž prodávají samostatně i když top můžete dle libosti zkombinovat i s se spodním dílem od jiných plavek . Lze si zkombinovat s koupací sukní.


 

Ženskost a pěkně vytvarovaná postava


Je libo šaty? Šaty sluší každé ženě ať už s ramínky či bez. Vytvarují a zvýrazní krásné ženské křivky, zakryjí velké boky. Ale, že se v nich budete moci koupat, to by Vás zřejmě nenapadlo. Koupací šaty jsou snem všech žen.


oblečení s puntíky.jpg 

Pár rad na závěr


Při koupi vybírejte podle typu postavy. Pokud půjdete nakupovat do kamenné prodejny vždy, můžete prodavačku požádat o pomoc a radu. A co se týče vzorů? Pokud vsadíte na květiny a květy neprohloupíte.