Projděte branou rozkoše na masérském stole

Erotické masáže se od těch klasických příliš neliší. Kromě toho, že se do soustavy jednotlivých prvků zapojí i intimní partie, obvykle s cílem uspokojit klienta navozením nebývale silného orgasmu, jde o běžné masérské techniky.
kameny na zádech.jpg

Erotická masáž by měla začínat v poloze na břiše, kdy se partner nebo klient uvolní a dostatečně naladí. Obecně lze tuto techniku považovat za přínosnou i do partnerského vztahu, neboť vzájemné jemné masáže před samotným pohlavním kontaktem navodí uvolnění a zároveň dostatečné vzrušení, čehož nelze docílit žádnými jinými prostředky, např. alkoholickými nápoji, a dokonce ani afrodiziaky. Cílem je rozproudit energii a zároveň zklidnit mysl, aby se připravila na dosud nepoznaný intimní prožitek, ten se pak stává velice intenzivním, proto jsou také v současné době erotické masáže velice vyhledávanou technikou, dokonce s větší oblibou, než klasické „night cluby“ zaměřené na sex.
lístky a bruneta.jpg

Zapojte základní masážní techniky

Hnětení – lehce pokrčenými prsty jemně mačkejte podkožní svalové partie, tento způsob prokrvuje kůži a povrchovou vrstvu podkoží včetně svalů do hloubky 2 cm.

Roztírání – jemné krouživé pohyby ze středu do stran bříšky prstů docílí uvolnění energetických blokád.

Hlazení – to působí především na jemnohmotné tělo a má nesmírně erotizující účinek, který dokonce převažuje nad ostatními prvky. Hlazení je zároveň projevem nesmírné důvěry a v láskyplném vztahu hraje dokonce primární roli před samotným pohlavním stykem.

Chvění – ruce sevřené v pěst působí výrazněji na odblokování proudění energie ve svalovině, zejména na dolní končetiny a oblast zad.

Tření – plochou celé dlaně se opíráte vahou svého těla na určité místo, kde působí teplo a tlaková síla. Největší účinnost je zaznamenána u bederní páteře, ramen a šíje. Velmi působivé je tření ploskou chodidla po zádech v rámci partnerské nebo erotické masáže. Tímto způsobem se skrze energetické brány chodidel přenáší na partnera ucelený čakerní systém, proto se také považuje masáž chodidel a masáž chodidlem za velice efektivní.

Tepání – doplňující technika bříšky prstů, připomínající údery kladívkem. Zvyšuje se tím přísun energie a lymfy do příslušného místa. Toto je vhodné při energetické dysbalanci, ale nesmí se používat při onkologických onemocněních.