Profesionální kuchyň

Jestliže byste rádi měli vaší kuchyň vybavenou tak, aby byli všichni hosté spokojeni s jídlem, které jim vaši kuchaři nachystají, pak je rozhodně na místě, abyste si objednali konvektomaty právě od nás. Něco takového vám ušetří velkou spoustu času a kromě toho vás bude výsledek jistě bavit. Jídlo bude totiž křehké, kvalitně provedené a hlavně rychle hotové. Díky kombinaci, kterou je horkovzdušná a parní trouba bude možné kombinovat jak vlhké tak i suché teplo a záleží pouze na vás, pro co se rozhodnete. Je rozhodně výborná pro nejrůznější úpravy jídel, mezi které bychom mohli zařadit smažení, pečení nebo dokonce grilování. Jedná se o multifunkční zařízení, které se vám bude jistě hodit.
utěrka pod talířem
Jednou z hlavních výhod je určitě rychlost. Pokud totiž máte restauraci, která je plná až k prasknutí hladovými hosty, pak to nejhorší, co může nastat, je dlouhé čekání na to, až se jídlo připraví. Takhle se k vám hosté již nikdy nevrátí. V důsledku toho, že bude jídlo tepelně upravováno pouze krátkou chvíli, zachová si mnohem vyšší nutriční hodnoty, takže se jedná určitě o velké plus. Výhodou je také to, že bude obsahovat mnohem více vitamínů, protože nebude zvlhčeno tepelnou úpravou. Nejdůležitějším typem provozu je pára. Všichni víme, že jídlo, které je vařeno v páře, je mnohem lepší. Hosté si díky tomu zapamatují tuto neuvěřitelnou chuť a budou chtít přijít znova.
pokrmy v bufetu
Moc lidí ve své domácnosti nemá parní troubu, takže chuť bude určitě milým překvapením. Díky tomu, že si budete moci nastavit úroveň vlhkosti, jídlo bude mnohem šťavnatější a vy budete těmi, kteří budou ovládat, jak moc.
Výhod bychom našli ale daleko více. Mohli bychom k nim zařadit například kontrolu vlhkosti, úsporu energie, možnost přípravy bez tuku a mnoho dalších.
Připravovat jídla bez tuku se vám bude jistě hodit, pokud zrovna držíte nějakou tu dietu. Využijte tedy této nabídky a vyberte si sami, co bude pro vás tou nejlepší volbou.