Pořiďte si praktické tažné zařízení, snadno k němu připevníte i nosič na kola


Jestliže vás jízda na kole baví, pak není ani ten nejmenší důvod, proč byste se svého bicyklu měli kdykoli vzdávat. Vždyť právě ze sedla horského kola je krajina okolo nejkrásnější a člověk tak získá mnoho nezapomenutelných zážitků, a zároveň posílí svou fyzickou kondici.
Navíc, vzít své kolo kamkoli s sebou je snadné, pokud máte na svém automobilu připevněný nosič na kola. Ten můžete umístit buď na střechu automobilu anebo za jeho kufr, konkrétně na tažné zařízení.

silueta cyklistky

Když svůj bicykl budete převážet na tažném zařízení, bude to mít pro vás několik nesporných výhod. Jednou z nich je určitě to, že takovým převozem nijak neohrozíte bezpečnost svou ani jiných účastníků silničního provozu.
Druhou výhodou je, že budete mít kolo vždy pohotově po ruce.
Naopak pokud jde o umístění bicyklů na střechu vašeho automobilu, riskujete dopravní nehodu, poškození svého, a případně i cizího majetku, a navíc musíte počítat i se zhoršeným přístupem k bicyklům, protože manipulace s koly ve výšce je poměrně fyzicky namáhavá.

závodní silniční kolo

V žádném případě se při výběru toho pravého nosiče na kola nenechte odradit tím, že nemáte tažné zařízení. Vybavit automobil tažným zařízením je hračka. Navíc vás to nebude stát ani mnoho peněz, cena tažného zařízení začíná na necelých dvou tisících korunách. Můžete si ho, stejně tak jako nosič na kola, pořídit přes internet, což je rychlé a pohodlné. To jediné, co budete muset zajistit navíc, je odborná montáž tažného zařízení, abyste měli jistotu, že bude kvalitně a bezpečně upevněno – tím spíše, když na něj budete připevňovat ještě navíc i nosič na kola.
Jakmile si pořídíte praktické tažné zařízení a nosič na kola na tažné zařízení amsa.cz, tak zabijete dvě mouchy jednou ranou – díky tažnému zařízení můžete používat vozík, na kterém přepravíte cokoli, co vás jen napadne. Díky nosiči na kola budete mít své bicykly kdykoli pohotově po ruce.

Nezařazené