Masáž pro chlapy

Existenci své prostaty si pánové většinou začnou uvědomovat v době, kdy je začne obtěžovat nějaký zdravotní problém. Nejhorším onemocněním, kterým je může překvapit je asi rakovina. Jedním ze způsobů prevence rakoviny prostaty je její masáž. Každý muž ji nemusí považovat za příjemný zážitek. Některým pánům se ale velice líbí a oživuje jim chvíle strávené sexem. Spojí tak příjemné s užitečným. Zkuste to!
kulatá svíčka.jpg 
Kde se dá provádět
Masáž vám může provádět šikovná partnerka v domácím prostředí a postarat se tak o zpestření společných erotických zážitků. Další možností je využití nabídky této služby ve specializovaném masážním salónu a svěřit se do rukou zkušené profesionálky. Volba je na vás.
palec nahoru.jpg 
Jak to probíhá
Nejdůležitější je, aby se muž uvolnil. Lehnete si na záda, lze ale provádět i variantu, kdy ležíte na břiše.
K provádění vlastní masáže máme na výběr dva způsoby:
–       „vnější“ způsob – masáž hráze (leh na zádech)
–       „vnitřní“ způsob – masáž přes konečník (leh na břiše)
 
Masáž hráze je poněkud méně invazivní, ale také méně účinná. Masáž přes konečník nemusí každému vyhovovat, ale je účinnější. Je to záležitost dost individuální. Vyberte si způsob, který vám vyhovuje, při kterém jste schopen dostatečného uvolnění.
Při masáži přes konečník se dá prostata nahmatat asi 5 centimetrů hluboko, směrem k břichu. Z hygienických důvodů je doporučováno použití latexových rukavic. A také aplikace lubrikačního gelu pro lepší provedení i pocit. I když je prostata hodně citlivá, jemná masáž nemá v žádném případě být bolestivá. Postupovat se musí velice jemně a trpělivě. Jen tak s masáží přijde příjemný pocit. Může se provádět i s asistencí erotických pomůcek, které mohou prožitek vylepšit.
slunce na dlani.jpg 
Kdy neprovádět
Masáž určitě nezkoušejte, pokud máte nějaké onemocnění prostaty či v oblasti konečníku (např. hemoroidy). Nepouštějte se do ní také v případě, pokud jste přesvědčen, že vám nebude příjemná. Nedostavilo by se potřebné uvolnění.