Květináče, zápichy, truhlíky, zahradní doplňky

Kam na ně, abyste pořídili vše v jednom obchodě a nemuseli brouzdat internetem a platit poštovné několikrát?
Podívejte se na stránky Křepická keramika. Nejenom, že zde najdete vše, co souvisí se zahradou, ale můžete si zadat i zakázku a vše nechat vyrobit přesně na míru. Vybrat si můžete nejenom barvu, tvar a velikost, ale můžete se zde i inspirovat. V kategorii „veselá se zvířátky, sluníčky a spirálami“ objevíte nespočet živočišných druhů. Nebo což takhle si zahradu vyzdobit sluníčky?
sázení kaktusů
Mohou být na květináčích, najde se tu i přepisovatelný zápich s tímto motivem, ale také váza nebo zvonkohra. Je – libo květináč s rakem či rybou? Takový vaše sousedka určitě nemá. A samozřejmě nezbytné kočky, ovečky, sloni, želvy, ptáčci a další.
Do jiné kategorie patří decentní a elegantní přírodní pruhovaná, připomínající dřevo. Pokud však chcete mít naprostou jistotu, že vaše nádoby vydrží i nejkrutější mráz, bude asi nejlepší volbou odolný šamot. Výběr je zde úzký, ale proto mají ZAKÁZKOVOU TVORBU. Stačí napsat a dostanete vše, nač si vzpomenete.
Zcela neobvyklé motivy jsou v sekci „pestrá glazovaná“.  Proč si nepořídit kupříkladu květináč, vázu nebo nádobu na bylinky s motivem indiánským, africkým, australským či mexickým? Můžete zvolit i draky či ještěrky.
slunečnice ve váze
A třeba by se vám hodilo i něco na doplnění. V kategorii „zvířátka, sochy a objekty“ se směje skřítek hospodáříček, kocouři, kočky a podivní ptáci. Je však naprosto samozřejmé, že pokud se vám tento styl líbí, dokázali by vyrobit i kupříkladu hastrmana, čerta, žábu nebo hrocha. Proč si vybírat z tisíce kopií zahraničních výrobků litých do formy, když můžete mít něco jedinečného.
Zahrada je prostor, kde trávíme ty nejhezčí chvíle, chvíle odpočinku. Je velice důležité mít tento prostor co nejkrásnější, neboť v takovém prostředí nabudeme nejenom kýženého klidu, ale možná i optimismu a radosti ze života. K tomu hezké věci valnou měrou přispívají. Vneste kouzlo zvířátek a barev i k vám domů.