Již brzy vše uvidíte v novém světle

Stěhujete se ještě letos do nového rodinného domu, po kterém vaše rodina už dlouho touží. Ačkoliv je před vámi ještě celá řada úkolů, jsou to příjemné úkoly. Vše zařídit a vybavit tak, aby se vaší rodině příjemně bydlelo. Celá řada z vás začíná výběrem nábytku a končí při výběru dekorací a doplňků. Občas tak přehlížíte, že je velmi důležité už zpočátku vybrat vhodné osvětlení do každé z místností.

úsporné lampy

V některých místnostech je vhodnější spíše tlumené osvětlení, s teplým odstínem světla. Takovými místnosti mohou být třeba ložnice, nebo obývací pokoj. Zkrátka všude tam, kde se oddáváte odpočinku a relaxaci. Oproti teplým odstínům světla stojí zářivky, které mají spíše studené odstíny. Určitě je nezapomeňte pořídit všude tam, kde potřebujete dobře vidět na práci. Do dětských pokojů jsou vhodné v případě, že vaše děti jsou již školou povinné a čeká je tak i nějaký čas strávený za pracovním stolem.

počítačová učebna

Na domácí úkoly je třeba si dobře posvítit a to zejména v období podzimu a zimy, kdy denního světla ubývá a rychle se setmí. Ani na vaši pracovnu nesmíte zapomenout. Dnes je velkým nešvarem to, že si necháváme v místnosti pouze zapnutý počítač a domníváme se, že nám světlo z monitoru postačí. Takový postup není pro vaše oči vhodný! Je třeba vždy rozsvítit další zdroj, aby vaše oči nebyly fixovány pouze na obrazovku monitoru. Posledním místem, kde se neobejdete bez výkonného osvětlení je kuchyňská linka. Pracovní plocha musí být přehledná a pro přípravu jídel výkonné zářivky rozhodně potřebujete. Ale nemusíte se bát, nebude to mnoho nákupů. Vše můžete pořídit na jednom místě!
 
Rozsvítíte celý dům
 
Váš nový domov bude perfektně osvětlen už za několik krátkých dní. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky modelů, které jsou k dispozici skladem a vaše objednávka bude vyřízena obratem. Vše uvidíte v novém a lepším světle!