Je třeba si naordinovat odpočinek

Stačí úplně jeden jediný den. Opustit domov, jinak uvidíme, co všechno je třeba ještě udělat a samozřejmě se nikam nepojede. Úplně nejlepší je si vyhradit jeden víkend v měsíci a dopřát si takové malé wellness. V dnešní době již mnoho hotelů a vůbec rekreačních pobytů nabízí ve svých službách různé masáže a další uvolňující procedury. Proč toho nevyužít a nenabrat sílu do dalších dnů. Je třeba si naplánovat čas jen pro sebe nebo i společně s partnerem.
nápoj s limetkou
Ono to prospěje oběma, že vyjedeme společně za romantikou. Každá procedura se počítá, jelikož pomáhá uvolnit nahromaděné toxiny z těla a vyloučit je ven. Díky rozproudění krevního oběhu a s ním i lymfy to půjde rychleji, ale také přirozeně a nakonec i velmi příjemně. Je pravdou, že pokud se svěříme do rukou odborníků, tak v podstatě si tuto péči můžeme vychutnat plnými doušky. Jen malý tip na skvělý relaxační pobyt , kdy budeme navíc obklopeni krásnou přírodou.
zvuková masáž
Co se dá udělat během jednoho dne?
– Hlavně nic nepřehnat, jedeme odpočívat a relaxovat, ne se zničit.
Sauna by mohla být na začátku. Dokonale prohřeje tělo, rozproudí lymfu a krevní oběh, dále uvolní svaly na celém těle, prohřeje klouby a taky bude takovým startérem pro produkci endorfinů. Sice nás to lehce unaví, ale tělu to prospěje a ve finále i naší náladě.
– Bez masáže by to nešlo. Uvolněné a prohřáté svalstvo je naprosto ideální pro masážní techniky. Dobrá je celotělová, ale i uvolňující techniky pro extrémně namáhané části těla se počítají k plusu. Když masáž podpoříme aromatickými oleji, tak je to úplně blahodárné pro náš organismus. Po této akci je dobré se zabalit do teplé osušky, hodně napít, nejlépe čisté vody nebo bylinkového čaje a nějakou dobu ještě odpočívat, klidně si i pospat.
Kosmetické nebo kadeřnické služby mohou být dalším krokem k relaxaci. Přes týden na to čas není a nyní je třeba ho využít.
– Dále příjemná vycházka v přírodě nebo příjemně strávený večer s partnerem u krbu se sklenkou vína a další aktivity, přinesou jen bonusy, na které budeme rádi vzpomínat.