Spolehlivé vybavení k vodě jedině od nás

Pánové, ať už jste profesionálními rybáři nebo si chodíte k vodě jen tak odpočinout a relaxovat u chytačky, tak jistě oceníte to nejlepší vybavení. Je samozřejmě důležité najít správné místo a dobře si jej zakrmit a také hodně záleží na výběru té správné návnady, které zaručeně přiláká ten správný úlovek, ale na kvalitním prutu záleží asi nejvíce, aby byl dostatečně pružný a přitom pevný a vybavený správnou pletenou šňůrou či vlascem, aby se Vám podařilo Váš úlovek vytáhnout ven.
rybář s pruty
Jenže, mezi tím než se nějaký ten úlovek chytí, nebudete přece svůj prut jen tak držet v rukou, to by asi nebyla zrovna velká zábava. A právě proto jsou důležitou součástí Vašeho vybavení kvalitní a spolehlivé rybářské vidličky, do kterých usadíte prut po nahození a čekáte na záběr. V naší rozmanité nabídce najdete opravdu široký výběr rybářských vidliček různých velikostí, provedení a pro různé druhy prutů z kvalitních materiálů za velmi výhodných cenových podmínek.

Takže se porozhlédněte a najděte si přesně ty pravé rybářské vidličky přímo pro Vás. V naší nabídce objevíte držáky prutů určené přímo pro sumcové pruty, dále pak zapichovací držáky, set držáků prutů pro plavanou, samosvorný držák na feedrové pruty, nerezové či trubkové stojany, taktéž určené pro sumcové pruty a spoustu dalších. Kromě běžných jednotlivých rybářských vidliček a držáků najdete v naší  nabídce také stojany pro udržení hned dvou prutů najednou a také speciální držák na pruty na zeď k připevnění na lodi.
ryby v trávě
Jak tedy vidíte, u nás si zaručeně vybere každý z Vás a to i ten nejnáročnější zákazník. Kromě kvalitních a spolehlivých vidliček najdete v naší rozmanité nabídce také spoustu dalšího vysoce kvalitního vybavení k vodě od prutů přes návnady až po bivaky.